Aitame leida kodu.

Teenused

Kas otsid uut kodu  (moodulmaja, palkmaja, elementmaja) või hoopis saunamaja, aiamaja?

Koos leiame hea lahenduse!

Aitame valida sobiva majatehase

Kas otsid endale uut kodu või hoopis sauna, aiamaja? Võta meiega ühendust, aitame valida sobiva pakkumise.

Aitame müüa või välja üürida eelmise kodu

Pakume oma klientidele kinnisvaramaakleri teenust ning aitame müüa või välja üürida eelmise kodu.

Aitame leida sobiva krundi

Sobiv krunt on väga oluline. Teeme selle leidmise sulle lihtsaks! Meil on pikaajaline kogemus ning kontaktid kinnisvara turul, mis aitavad leida sinu kodule just parima asukoha!

Kuidas alustada?

Võta ühendust ja saada esmane kirjeldus oma plaanist või unistusest: info@eestimajatehased.ee
või helista +372 65 222 56


Kui palju see maksab?

Kirjale teel küsimusele vastamine maksab 29€ tk

Kui me ei oska või ei saa küsimusele vastata, siis me seda ka ütleme ja see on tasuta. Kui saadetud kirjas on mitu küsimust, siis kõigepealt saadame vastuse, et mitmele me oskame vastata ning teatame vastamise hinna, kui hind sobib, siis tegeleme vastamisega. Nimelt on enne maja ehitamist ja selle käigus palju küsimusi ja otsuseid, mis on vaja langetada, me ei soovi 10 küsimusele vastamise eest küsida 10x hinda, kui sisuliselt on küsimuste sisu sarnane. Seega hinnastamise läbipaistvuse nimel, lepime esmalt kokku hinna ja siis asume tegutsema. Küsi julgelt!

Hinnapakkumiste võrdlemine 59€ tund
Hinnapakkumiste võrdlemise maht võib olla väga erinev, sõltub pakkumiste arvust ja nende sisukusest. Sageli tuleb esitada hinnapakkujatele lisaküsimusi, et oleks võimalik selgusele jõuda. See kõik on hinna võrdlemise osa.
 
Ajurünnak, et visata õhku erinevad ideed, soovid ja plaanid ning nende võrdlemine varem ettetulnud kogemustega, et kaardistada soovid, hetkeolukord ja kaaluda järgmisi samme. Seda oleks mõtekas teha kohtumisel aga saame osaliselt teha ka e-posti kaudu. Hind 59€ tund
 
Kohtumine maksab 125€ 99€ tund
Soovi korral on võimalik kohtuda, et rääkida ja arutada maja tellimisega seotud küsimusi, korraldada ajurünnak jne, julgen kinnitada, et sellised kohtumised on olnud inimestele meeldivad, sisukad ja sageli ka silmi avavad. Kohtumisel on võimalik arutada tekkinud küsimusi, võrrelda hinnapakkumisi, arutada ehitamise protsessiga seotud tegevusi, nende järjekorda jne.
 
Majatehastele hanke koostamine, hind on kokkuleppel. 
Hanke koostamisele ja vormistamisele kuluv aeg võib olla väga erinev, sõltuvalt tellija poolt juba tehtud eeltööst ja tellija soovide iseloomust. Enne hanke koostamise tellimuse töösse võtmist on vajalik tellija soovidega tutvumine. 
 
Kinnistu puudumisel kuulame ära teie mõtted, soovid ja soovitud kinnistu kirjelduse. Soovitud krundi leidmisel aitame vormistada ostu.
 
NB!
Teenuste hinnastamise läbipaistvuse nimel, lepime esmalt kokku hinna ja siis asume tegutsema. Küsi julgelt!
Keeruliste soovide ja ebarealistlike ootuste puhul loobume teenuste osutamisest.


Esimene konsultatsioon maksab 125€ 

Aitame valida

Just sinu soovidele vastava maja tootmiseks sobiva majatehase 

kes toodab:

– elementmaja
– moodulmaja
– palkmaja
– klaasmaja
– aiamaja
– sauna

– maja karkassi

– katusefermid

 

Vajadusel alustame projekteerimisest, 
või ka kinnistu leidmisest

“Margus Pootsmaa on minu kinnisvara soetamisi nõustanud alates 2004. aastast. Ta aitas korraldada korteri ostu ja ümberehitust ning viimati leidis sobiva ettevõtte, kellelt “võtmed kätte” majaehitus tellida. Maja valmis õigeaegselt, eelarve pidas vett ja pere elab sees ning on rahul ja õnnelik.”

Martin Lall

AS Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskus tegevjuht ja juhatuse liige

“Margusega kohtusin enam kui 10 a tagasi. Mina olin siis Weberis müügijuht tema meie klient, üks esimesi ehitusmaterjalide e-poode (floyd.ee). Toona ei nähtud e-poodides erilist potentsiaali, kuid Margus proovis igapäevaselt tõestada vastupidist. Ega ta mugav klient ei olnud – ta seisis oma klientide huvide eest ja nõudis lubaduste täitmist ning võrdväärset kohtlemist suurte klientidega. Ta andis alati ausat tagasisidet meie koostööle ja see võimaldas mõlema äri kasvatada.”

Raul Reinson

Ehituskaup24 e-kaubanduse valdkonnajuht

“Margus on pakkunud igati asjatundlikku ja osavõtlikku abi alustades krundi tutvustamisest lõpetades vajalike detailide väljaselgitamisega notariaalse akti vormistamisel. Koostöö oli kiire, sujuv, viisakas, täpne. On aru saada, et Margus soovib pakkuda parimat lahendust. Meie puhul just nii läkski – oleme oma uue koduga väga rahul.”

Kadi Parve

 

Minu kogemus koostööst Margus Pootsmaaga põhineb kinnisvara müügitehingul. Marguse töö oli kiire ja korrektne ning ta seisab oma kliendi huvide eest.


Eha Kraft

Täpsem info e-posti teel:

Aitame leida kodu!