Aitame leida kodu.

Teenused

Kas otsid uut kodu  (moodulmaja, palkmaja, elementmaja) või hoopis saunamaja, aiamaja?

 Võta meiega ühendust!

Aitame leida sobiva majatehase

Kas otsid endale uut kodu või hoopis sauna, aiamaja? Meil on ülevaade Eesti majatehastest, nende pakettidest ning mudelitest. Võta meiega ühendust ja leiame sulle õige!

Aitame müüa või välja üürida eelmise kodu

Pakume oma klientidele kinnisvaramaakleri teenust ning aitame müüa või välja üürida eelmise kodu.

Aitame leida sobiva krundi

Sobiv krunt on väga oluline. Teeme selle leidmise sulle lihtsaks! Meil on pikaajaline kogemus ning kontaktid kinnisvara turul, mis aitavad leida sinu kodule just parima asukoha!

Kuidas alustada?

Võta ühendust, lepime kokku kohtumise aja: info@eestimajatehased.ee
või helista +372 502 0909

Kohtumisel kuulame ära soovid ja olemasoleva informatsiooni, kinnistu olemasolul tutvume sellel kehtiva ehitusõigusega.

Kohtumisel saadud informatsiooni põhjal, võttes arvesse hoone suurust, materjalide eelistusi, katuse kuju, valmidusastet ja ajalisi eesmärke,
pakume välja 3 tööpäeva jooksul 2-3 sobivat teenusepakkujat. Enamasti kas projekteerija või tootja.

Kohtumisel saadud informatsiooni põhjal aitame majatehasele päringu tegemisel ja saadud hinnapakkumisega tutvumisel.

Kinnistu puudumisel kuulame ära teie mõtted, soovid ja soovitud kinnistu kirjelduse. Sobiva krundi leidmisel aitame vormistada ostu.

Ja see kõik on erakliendile TASUTA

NB! Tasulise teenusena saame pakkuda maja eelarve koostamist. Eelarve arvutamiseks on vaja maja projekti. Pakutav eelarve näitab ära mahud ja lisab   “praegusel ajal” töösse minevad ühikhinnad. Eelarvestajatel on pidev tagasiside ehitajate ja tellijate vahelisest läbirääkimisest. Lõpliku ehitamise hinna saab kinnitada ehitaja, kes hakkab ehitama.

Aitame leida

majatehase, kes toodab:
elementmaja
moodulmaja
palkmaja
klaasmaja
aiamaja
sauna

maja karkassi
katusefermid

arhitekti
projekteerija

vundamendi ehitaja
abitööde pakkuja
aedade ehitaja
terrasside ehitaja

“Margus Pootsmaa on minu kinnisvara soetamisi nõustanud alates 2004. aastast. Ta aitas korraldada korteri ostu ja ümberehitust ning viimati leidis sobiva ettevõtte, kellelt “võtmed kätte” majaehitus tellida. Maja valmis õigeaegselt, eelarve pidas vett ja pere elab sees ning on rahul ja õnnelik.”

Martin Lall

AS Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskus tegevjuht ja juhatuse liige

“Margusega kohtusin enam kui 10 a tagasi. Mina olin siis Weberis müügijuht tema meie klient, üks esimesi ehitusmaterjalide e-poode (floyd.ee). Toona ei nähtud e-poodides erilist potentsiaali, kuid Margus proovis igapäevaselt tõestada vastupidist. Ega ta mugav klient ei olnud – ta seisis oma klientide huvide eest ja nõudis lubaduste täitmist ning võrdväärset kohtlemist suurte klientidega. Ta andis alati ausat tagasisidet meie koostööle ja see võimaldas mõlema äri kasvatada.”

Raul Reinson

Ehituskaup24 e-kaubanduse valdkonnajuht

“Margus on pakkunud igati asjatundlikku ja osavõtlikku abi alustades krundi tutvustamisest lõpetades vajalike detailide väljaselgitamisega notariaalse akti vormistamisel. Koostöö oli kiire, sujuv, viisakas, täpne. On aru saada, et Margus soovib pakkuda parimat lahendust. Meie puhul just nii läkski – oleme oma uue koduga väga rahul.”

Kadi Parve

 

Minu kogemus koostööst Margus Pootsmaaga põhineb kinnisvara müügitehingul. Marguse töö oli kiire ja korrektne ning ta seisab oma kliendi huvide eest.


Eha Kraft

Aitame leida kodu!

Täpsem info e-posti teel: